Econfin 2018 Bahar dönemi başvuruları Aralık’ta başlıyor!

Ekonomi ve Finans Tezsiz Yüksek Lisans Programı için Bahar dönemi başvuruları 11 -18 Aralık tarihleri arasında yapılabilir.

Boğaziçi Üniversitesi’nin rekabetçi ve her geçen gün daha fazla entegre olmuş bir dünya olan iş dünyasında profesyonellerin ihtiyaçlarına ve ekonominin günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen yeni problemlerine yönelik akademik birikimle reel çözümler üretmek hedefiyle başlatmış olduğu Ekonomi ve Finans Tezsiz Yüksek Lisans Programı Bahar dönemi başvuruları 11 Aralık’ta başlıyor.

Boğaziçi Üniversitesi Econfin Tezsiz Yüksek Lisans Programı, 2003-2004 akademik yılından bu yana hem ekonomi hem de finans alanında uzman ve deneyimli profesyoneller yetiştirmek amacıyla, bu alanlarda teori ve pratiği birleştiren bir yıllık bir müfredat sunuyor.

Program ayrıca bankacılık, stratejik karar verme, portföy yönetimi gibi öğrencilerin uzmanlaşmasına olanak tanıyan seçmeli dersleri de içeriyor.

Program başvuruları 11 Aralık tarihinde başlayacak olup 18 Aralık’a kadar devam edecek.

Program ve başvuru hakkında genel bilgiler için bölümün internet sitesi http://www.econfin.boun.edu.tr  ziyaret edebilir, detaylı bilgiler için http://www.econfin.boun.edu.tr/contact.php adresinden bölüm ile iletişime geçilebilir.Tarih: 24 Kasım 2017