Boğaziçi Üniversitesi lisansüstü ve doktora programlarıyla tanışmak isteyen tüm adayları bekliyor!

Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü 25 Nisan'da düzenleniyor. Katılımcılara etkinlikte 6 enstitü ve 51 farklı yüksek lisans programı hakkında detaylı bilgiler sunulacak.

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde sunulan Yüksek Lisans ve Doktora programları 25 Nisan, Pazar günü düzenlenecek çevrimiçi etkinlikte tanıtılacak. Boğaziçi Üniversitesi’ni tanımak isteyen adaylar, katılmak istedikleri programlar hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Etkinlik kapsamında Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Enstitüsü, Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü, Çevre Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü programlarının tanıtımları yapılacak.

Adaylar etkinlikte Yüksek Lisans, Doktora Programları ve İkinci Öğretim Yüksek Lisans Programları hakkında merak ettikleri soruları yöneltebilecek ve lisansüstü programlarının yanı sıra, akademik hayat ve kariyer planlarıyla ilgili de bilgi alabilecekler. 25 Nisan Pazar günü gerçekleşecek programda tanıtım sunumları ve seminerler yer alacak.

Program sunum linklerinin olduğu etkinlik posteri için tıklayınız

Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü - Graduate Programs Open Day 2021'e katılmak isteyen adaylar aşağıdaki linkteki formu doldurarak katılımcı olabilir.

Bilgi ve başvuru için link: https://forms.gle/ki6oVGJqtbQjzZTw6

Detaylı bilgi için: http://adaylar.boun.edu.tr/tr-TR/Sayfa/Basvuru/Lisansustu/Tum

For further information: http://adaylar.boun.edu.tr/en-EN/Page/Admissions/Graduate/All