BÜYEM’den yeni eğitim programları

Boğaziçi Üniversitesi’nin 157 yılı aşkın tecrübeye dayalı bilgi birikimini ve dinamizme sahip eğitim anlayışını özel ve kamu kuruluşlarının çalışanlarına yönelik olarak hazırlanan özgün eğitim programlarıyla sunan Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi bu kapsamda iki yeni eğitim programı tasarladı.

BÜYEM’in sunduğu programlardan ilki olan İnşaat Proje Yönetimi en hızlı gelişim ve değişim geçiren alanlardan biri olan İnşaat sektörünü kapsıyor. İnşaat Proje Yönetimi programı altyapı, üst yapı, endüstriyel tesisler ve ağır mühendislik projeleri gibi farklı inşaat projelerinin yönetiminde görev alan inşaat mühendisleri, makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, kimya mühendisleri ve diğer mühendisler ile mimarlara inşaat proje yönetimi temel bilgi alanları ve bunların güncel uygulamaları hakkında gerekli bilgileri aktarmayı amaçlıyor. Eğitim programında Boğaziçi Üniversitesi akademisyenleri Prof.Dr. Beliz Özorhon, Prof.Dr. Turan Özturan, Dr. Semra Çomu, Dr. Levent Sümer, Dr. Emre Ilıcalı ve Prof.Dr. Ümit Işıkdağ’ın verecekleri eğitimler yer alıyor.

Program asgari lisans düzeyinde üniversite mezunu, inşaat projelerinin yönetiminde görev alan inşaat mühendisleri, makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, kimya mühendisleri ve diğer mühendisler ile mimarların katılımına açık olarak tasarlandı.

15 Şubat-28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek İnşaat Proje Yönetimi eğitimi hakkında detaylı bilgi ve kayıt için: https://bit.ly/3omJdGr

‘’Leadership Academy of Business’’ günümüzün çok çeşitli krizlere açık dünyasında etkin liderlik becerileri kazandırmayı amaçlıyor. Eğitimler Boğaziçi Üniversitesi yanı sıra Harvard Business School, Kellog School of Management ve MIT Sloan gibi yönetim bilimlerinde öncü kurumlar tarafından sağlanan vakalarla desteklenerek gerçek deneyimlerle buluşmayı hedefliyor. Bu kapsamda katılımcılara İnovasyon & Yaratıcılık, Çatışma ve Çeşitlilik Yönetimi, Stratejik Düşünme,Yetenek Yönetimi, Koçluk Becerileri, Liderlik ve Motivasyon, Finansal Farkındalık, Türkiye ve Dünya Ekonomisi, Kriz Yönetimi ve Stratejik İkna Atölyesi gibi günümüz iş dünyasında etkin liderlik ihtiyaçlarına yönelik başlıklarda uzmanlardan eğitimler sunuluyor.

17 Mart-8 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Leadership Academy of Business eğitimi hakkında detaylı bilgi ve kayıt için: https://bit.ly/3t5kvhk