EPİAŞ Genel Müdürü’nden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu’na ziyaret

Enerji Piyasaları İşletme A.Ş (EPİAŞ) Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede, EPİAŞ’ın yazılımlarıyla ilgili Ar-Ge çalışmaları, eğitim programları ile yarışmalarına Boğaziçi Üniversitesi’nin sağlayabileceği destekler değerlendirildi.
Kenan Özcan

Boğaziçi Üniversitesi’nde üst yönetim kadrosunun görevlerine başlamasının ardından resmi-özel kurum ile kuruluşların temsilcileri de başta Rektör Prof. Dr. Melih Bulu olmakla birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu ile Prof. Dr. Mehmet Naci İnci’yi ziyaretlerini sürdürüyor.

Son olarak Enerji Piyasaları İşletme A.Ş (EPİAŞ) Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu’nu üniversitede ziyaret etti.

Şirketin temsilcileriyle yapılan toplantıda, EPİAŞ’ın yazılımlarıyla ilgili yapılabilecek Ar-Ge çalışmaları ile eğitim program ve yarışmalarına Boğaziçi Üniversitesi’nin verebileceği akademik destekler değerlendirildi. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi ile EPİAŞ’ın bu kapsamda yapabileceği ortak etkinlikler de konuşuldu.