Etkin Yönetim Kurulu yönetici eğitiminde diplomalar verildi

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ve PwC Türkiye tarafından organize edilen ve yönetim kurulu üyeleri ve C-Suite yöneticiler için özel olarak hazırlanan “Executive on Board” Etkin Yönetim Kurulu Yönetici Eğitim Programı’nın ikinci dönemi tamamlandı.

Etkin yöneticiler; günümüzün ve geleceğin ekonomik resmine daha geniş, etkin ve iddialı bir perspektif ile bakmak için, PwC ve Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan iki aylık yoğun bir programın ardından sertifikalarını üniversitede Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmed Özkan’ın katılımıyla düzenlenen törenle aldılar.  Törende bir konuşma yapan Prof. Dr. Mehmed Özkan, katılımcılara sertifikalarını sunarak tebrik etti. Programın yeni dönemi Kasım 2019’da başlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin 150 yılı aşkın akademik birikimi ve PwC’nin danışmanlık, finans, vergi, hukuk alanlarındaki saha tecrübesinin birleşiminden oluşan Executive on Board programı, ülke ve dünya ekonomisine yön veren yöneticilerin, güncel konulara çağdaş yaklaşımlarla çözüm üretmesini sağlamayı hedefliyor.

Galeri 2 Fotoğraf