“Executive Education Abroad” 6. defa katılımcılarını bekliyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin Türkiye’den üst düzey yöneticilere yönelik özgün bir eğitim programı olarak geliştirdiği ve akademik koordinatörlüğünü Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İrem Nuhoğlu’nun yaptığı “Executive Education Abroad” programının altıncısı 1-5 Haziran 2020’de “Leading in a Global World” başlığıyla Austin Teksas Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Programa katılan üst düzey yöneticiler küresel iş dünyasında etkili liderliğin ipuçlarını alanın uzmanlarından öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

1-5 Haziran 2020 tarihlerinde altıncı kez düzenlenecek olan “Esecutive Education Abroad” programı bu yıl Austin Teksas Üniversitesi (University of Texas at Austin) McCombs School of Business’te gerçekleşecek. Programın bu yılki başlığı ise “Leading in a Global World”. Katılımcılar, liderliğin ipuçlarını uzmanlarından öğrenmelerinin yanı sıra Austin’i gezme, Apple, Dell, IBM gibi teknoloji devi şirketleri ziyaret etme ve Austin Teksas Üniversitesi’nden katılım sertifikası alma gibi imkânları yakalayacak.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) desteğiyle gerçekleşen eğitim programına başvurmak ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.