İK Zirve 2015 için geri sayım başladı

İnsan Kaynakları profesyonelleri Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 9 Nisan'da 2. kez kampüste buluşuyor.

İnsan Yönetimi denildiğinde akla ilk gelen isimler, sektörüne yön veren yöneticiler, akademisyenler ve insan kaynakları profesyonelleri Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 9 Nisan günü kampüste bir araya gelecek. Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, binlerce prestijli etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğü ile gerçekleştirilecek İnsan Kaynakları Zirvesi’nde 20’den fazla konuşmacı yer alacak. Gün boyu sürecek olan etkinlik birçok değerli ismi kampüste ağırlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, güncel konu başlıklarıyla ve seçkin konuşmacılarını kampüs ortamında bir araya getirmesiyle diğer zirvelerden farklılaşarak sürdürülebilir bir organizasyonun ikincisini gerçekleştirmek için yola çıkıyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, sektörle ilgili güncel konuların paylaşılacağı oturumları, katılımcıların katkılarıyla renklenecek bölümleri ve kampüs ortamının sıcaklığıyla bu zirvenin değerli bağlantılar oluşturulacak bir buluşma noktası olacağını ifade etti.

Ayrıntılı bilgi için: www.ikzirve.com