Online Tanıtım Günleri 2 Ağustos’ta başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi’nde Online Tanıtım Günleri bu yıl 2- 11 Ağustos arasında çevrimiçi ortamda düzenlenecek. Online Tanıtım Günleri’nde üniversitenin sosyal, yurt ve burs olanakları anlatılırken; bölümler de ayrı online oturumlarda aday öğrenci ve ailelerle buluşacak.

Online Tanıtım Günleri Programı

Boğaziçi Üniversitesi’nin öğrencilerine sağladığı akademik ve sosyal olanaklar hakkında adayları ve aileleri bilgilendirmek amacıyla düzenlediği tanıtım dönemi, Koronavirüs salgını nedeniyle bu sene de online düzenlenecek. 2 Ağustos’ta başlayacak Online Tanıtım Günleri 11 Ağustos’ta sona erecek.

Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından yapılan bölüm tanıtım sunumlarının ve çeşitli seminer programlarının yer alacağı günlerde, Boğaziçi Üniversitesini tercih etmeyi düşünen adayların akıllarındaki soru işaretleri giderilecek. Adaylar ve aileler öğretim üyeleriyle tanışırken, bölümlerin eğitim ve olanakları hakkında bilgi alabilecek.

BÖLÜM TANITIMLARI DOKUZ GÜN DEVAM EDECEK

Boğaziçi Üniversitesinin genel tanıtımıyla Zoom platformu üzerinden 2 Ağustos Pazartesi saat 13.00’da başlayacak Online Tanıtım Günleri; sosyal, burs ve yurt olanakları oturumlarının ardından Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler, Fen-Edebiyat fakülteleri ile Uygulamalı Bilimler ve Yabancı Diller yüksekokullarının genel tanıtımlarıyla devam edecek. Bölüm tanıtım oturumlarıysa 11 Ağustos’a kadar devam edecek.

Tanıtım Günleri kapsamındaki fakülte ve bölüm tanıtımlarına ek olarak, Boğaziçi Üniversitesinin bilimsel çalışmalarını ve araştırma ortamını tercih aşamasındaki aday öğrencilere daha iyi yansıtabilmek adına öğretim üyelerinin ve mezunların katılımıyla çeşitli başlıklarda seminerler düzenlenecek.

Online Tanıtım Günleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

*/
  • Online Tanıtım Günleri Programı