Üniversite rektörlerinden Rektör Bulu’ya ziyaret

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu’yu İstanbul, Bartın, Sivas Bilim ve Teknoloji üniversite rektörleri ile Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik ziyaret etti. Görüşmede, Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni yönetimine görevlerinde başarı dilekleri iletilirken, yapılabilecek yeni iş birlikleri de konuşuldu. Boğaziçi Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu ile Prof. Dr. Mehmet Naci İnci de toplantıya katıldı.
Kenan Özcan

Boğaziçi Üniversitesi Prof. Dr. Melih Bulu’ya, resmi ve özel kurum ile kuruluşların temsilcilerinden ziyaretler devam ediyor. Son olarak YÖK Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun ile Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Kul üniversiteyi ziyaret ederek, Boğaziçi Üniversitesi’nin yeni yönetimine başarı dileklerini iletti.

Yapılan toplantıda İstanbul, Bartın ile Sivas Bilim ve Teknoloji üniversiteleri ile yapılabilecek yeni iş birlikleri de değerlendirildi.