Yöneticiler geleceğe Boğaziçi Üniversitesi’nde hazırlanacak

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) ve PwC Türkiye iş birliğinde geçtiğimiz yıldan beri düzenlenmekte olan Executive on Board Yönetici Eğitim Programı 9 Kasım’da başlıyor. İş dünyasının başarılı ve fark yaratan yöneticilerini güçlendirmek ve geleceğe hazırlamak amacıyla Boğaziçi Üniversitesi’nin akademik birikiminin ve PwC Türkiye’nin saha tecrübesinin birleştirildiği program 11 hafta sürecek.

Ülke ve dünya ekonomisine yön veren yöneticilerin ve yönetim kurulu üyelerinin güncel konulara yaratıcı yaklaşımlarla çözüm üretmelerini hedefleyen Executive on Board Yönetici Eğitim Programı, Boğaziçi Üniversitesi’nin akademisyenlerini ve PwC Türkiye’nin şirket ortakları ve direktörlerini bir araya getiriyor. 9 Kasım 2019 ve 25 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenecek program, yönetim kurulu fonksiyonlarının yanı sıra teknoloji, inovasyon, vizyon, gelecek ve dijitalleşme konularını içeren 22 oturumdan oluşacak. Teorik ve pratik bilgilerin kaynaştırılması ve hayatın içinden örneklerin paylaşılmasına dayalı çalışmaların yer alacağı programa, iş dünyası ve akademik dünyadan konuk konuşmacılar da katılacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Nur İrem Nuhoğlu’nun akademik koordinatörlüğünde yürütülen programın yeni döneminde “Etkin Yönetim Kurulları,” “Yönetim Kurulu Üyelerinin Sorumlulukları,” “Büyüme ve Yatırım Stratejileri,” “Kriz Ortamında Yönetim,” “Kurumsal Risk Yönetimi” ve “Kurumsal Sürdürülebilirlik” gibi başlıklar katılımcıların alanlarında uzmanlaşmasına katkı sağlarken, “Makroekonomik Veriler Çerçevesinde Türkiye Ekonomisi,” “Dijital Değişim,” “İnovasyon ve Girişimcilik,” “Game of Threats” ve “Yeni Normal” gibi başlıklar katılımcıların geleceğin sorunlarına hazırlanmasını sağlayacak.

Programa başvurmak ve program hakkında detaylı bilgi almak için https://buyem.boun.edu.tr/egitim/executive-on-board.html adresini ziyaret edilebilir.